• Sobota, 17 sierpnia 2019
  • Imieniny: Jacka, Anity, Mirona

Galeria zdjęć

Procesja Bożego Ciała w Chabówce

Czwartek, 7 czerwca 2012

Zdjęcia: Rafał Zając

Enduro Trophy w gminie Mszana Dolna

Środa, 6 czerwca 2012

Mszana Dolna: XI Olimpiada Notarialna

Wtorek, 5 czerwca 2012

Zdjęcia: archiwum organizatora

Kasinka Mała: festyn - XII Kraina Radości

Niedziela, 3 czerwca 2012

Zdjęcia: E. Jakubiak

Muzyczny Folwark Stara Winiarnia w Mszanie Dolnej: koncert zespołu Hard Times

Sobota, 2 czerwca 2012

HARD TIMES BLUES AKUSTYCZNY i to JAKI !!!!

Hard Times - niezwykłe trio z Krakowa, które w miniony piątek udowodniło, że akustyczny blues jest gatunkiem zarówno aktualnym jak i bardzo pojemnym. Osobowości z różnych muzycznych światów zaprezentowały bluesowe pieśni i ragtime’y w autorskich aranżacjach sięgających inspiracją od muzyki hiszpańskiej po afrykański folk, okraszone spontaniczną improwizacją i radością wspólnego muzykowania.

Łukasz (Wiśnia) Wiśniewski (śpiew, harmonijka ustna) - lider blues-rockowego Blue Machine, porażał ekspresją i potężnym głosem. Piotr Grząślewicz (gitara akustyczna) jak przystało na cenionego sidemana i muzyka sesyjnego współgrał doskonale. Marcin Hilarowicz (gitara akustyczna) - bardzo sprawny gitarzysta zakorzeniony w tradycji flamenco i gypsy swing, porywał słuchaczy swoimi niezapomnianymi solówkami.

Nieprzypadkowo w corocznej ankiecie czytelników kwartalnika "Twój Blues" Łukasz Wiśniewski został uznany za najlepszego harmonijkarza, natomiast Piotr Grząślewicz za najlepszego gitarzystę roku 2011.

Ekstraklasa!

Podziękowania dla niezawodnej Publiczności, szczególnie dla gości ze Szkocji, którzy doskonale bawili się przy takich hitach jak „Can`t buy me love” czy „You are my sunshine”.

Kolejny koncert Hard Times już po wakacjach.

tekst i zdjęcia: Andrzej Popiołek

Rabkoland: X Mistrzostwa Polski w dmuchaniu balona z gumy do żucia

Sobota, 2 czerwca 2012

Zdjęcia: Archiwum Rabkolandu