Informacje

Warsztaty przyrodnicze dla nauczycieli

Data: 21 kwietnia 2018, Sobota / Ilość wyświetleń: 645

Gorczański Park Narodowy zaprasza nauczycieli klas I-III szkoły podstawowej na warsztaty "Bliskie spotkania z przyrodą", które odbędą się w dniach 20-21 kwietnia br. w Porębie Wielkiej.

Celem programu jest przygotowanie nauczycieli do samodzielnego prowadzenia zajęć przyrodniczych w oparciu o program edukacyjny GPN: "Czym skorupka za młodu nasiąknie, czyli jak pokochać przyrodę żeby ona pokochała nas".

Program warsztatów i formularz zgłoszeniowy znajduje się w aktualnościach na: http://www.gorczanskipark.pl/

Źródło: GPN, fot. K. Tomasiewicz

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »