Informacje

Reggae majówka w Rabce-Zdroju

Data: 1 maja 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 950

We wtorek 1 maja, na inaugurację tegorocznej Majówki i sezonu letniego w Rabce-Zdroju, w rabczańskim amfiteatrze wystąpi pierwsza gwiazda tego sezonu - zespół Cała Góra Barwinków.

Muzyka zespołu to energetyczny mix ska, reggae i rocksteady, który zapewnia doskonałą zabawę i pozytywną energię. Lubiany przez publiczność zespół obchodzi w tym roku jubileusz 20-lecia działalności i z tej okazji przyjedzie z koncertem i specjalnym programem do naszego miasta. Początek koncertu - godz. 16.00. Wstęp wolny.

Źródło: UM Rabka-Zdrój

Komentarze

stara baba co zymbów ni ma
11.04.2018 16:07

To już większych staroci muzycznych nie było? No tak, bo kto tu przyjedzie. Ale można by było zaprosić Zelnika, żeby nam ukształtował poglądy... Więc chwała Bogu i za to.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »