• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

Zwycięstwo Wierchów

Data: 15 kwietnia 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 824

Piłkarze klasy A zaczęli rundę wiosenną. Szczęśliwe zwycięstwo na jej inaugurację zaliczyła drużyna Wierchów Rabka-Zdrój.

Rabczanie pokonali w niedzielę na wyjeździe Jordan Jordanów 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił tuż przed gwizdkiem, w 94 minucie strzelił Daniel Świder.

Dzięki wygranej Wierchy umocniły się na prowadzeniu w tabeli klasy A.

(mr)

Komentarze

Krok po kroku
16.04.2018 11:46
IP: 85.219.131.94

V liga V liga Rabka-zdrój!

korek
15.04.2018 23:33
IP: 91.231.23.152

Administrator,zdjecie jakieś przedpotopowe.Trzeba było ruszyć cztery litery do Jordanowa...

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »