• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

Leczenie nadwagi i otyłość u dzieci (materiał promocyjny)

Data: 4 maja 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 878

Dzieciństwo jest szczególnym okresem dla kształtowania zwyczajów żywieniowych, dlatego ważne jest, aby zadbać o prawidłowy sposób odżywiania, który staje się wzorcem do powielania w przyszłości.

Właściwe żywienie może nie tylko zapewnić harmonijny rozwój dziecka, ale może też zapobiec późniejszemu rozwojowi wielu chorób dieto zależnych, takich jak cukrzyca typu II, choroby układu sercowo-naczyniowego czy otyłość, która stała się jednym z poważniejszych problemów zdrowotnych na całym Świecie. W naszym społeczeństwie wciąż panuje pogląd, że z otyłości można wyrosnąć.

Tymczasem, statystyki wykazują, że na ogół otyłość ma tendencję do narastania z wiekiem, dlatego tak ważne jest wczesne rozpoznanie problemu i wdrożenie leczenia.

Więcej informacji o leczeniu nadwagi i otyłości u dzieci: TUTAJ.

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »