• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

Popłynęła krew...

Data: 17 kwietnia 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 775

16,2 litra krwi - to wynik niedzielnej akcji honorowego krwiodawstwa przeprowadzonej w salce katechetycznej parafii św. Teresy w Rabce-Zdroju.

Do oddania krwi w ramach akcji zorganizowanej przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa zarejestrowały się 42 osoby. Pierwszy raz postanowiło się podzielić bezcennym darem krwi 7 osób. Po badaniu krew oddało 11 kobiet i 25 mężczyzn. Zebrano 16,2 litra krwi.

Oprac. (mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »