Informacje

Moto-Majówka w Rabce-Zdroju

Data: 27 maja 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1709

Rabczańscy motocykliści, parafia św. Teresy w Rabce-Zdroju oraz Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną zapraszają wszystkich motocyklistów na Moto-Majówkę u św. Teresy od Dzieciątka Jezus, która odbędzie się w niedzielę 27 maja.

W programie imprezy:

- 13.30 – Zbiórka na parkingu przy kościele św. Teresy przy ul. Parkowej

- 14.00 – Majówka

- 14.45 – Parada motocyklowa, w cenie blachy poczęstunek zorganizowany przez Koło Gospodyń oraz OSP Chabówka.

Kwesta na rzecz Stowarzyszenia koło w Rabce-Zdroju.

Źródło: organizatorzy

Komentarze

dość tego
18.04.2018 06:57

Może tym razem policja stanie na wysokości zadania i da szlaban wariatom jeżdżącym po ulicach miasta i terenach zabudowanych jak również po szlakach turystycznych Mam nadzieję że proboszcz Pacuła nakładzie motocyklistom do głowy że stwarzają zagrożenie dla siebie i innym

rowerzysta
17.04.2018 22:12

Rabczańscy motocykliści też brali udział w niedzielnym spędzie na Obidowej?Jesli tak,nie chcę się mieć z nimi nic wspólnego.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »