• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

Data: 1 stycznia 1970, Czwartek / Ilość wyświetleń:

Komentarze

dość tego
18.04.2018 06:57
IP: 31.0.81.168

Może tym razem policja stanie na wysokości zadania i da szlaban wariatom jeżdżącym po ulicach miasta i terenach zabudowanych jak również po szlakach turystycznych Mam nadzieję że proboszcz Pacuła nakładzie motocyklistom do głowy że stwarzają zagrożenie dla siebie i innym

rowerzysta
17.04.2018 22:12
IP: 91.231.23.152

Rabczańscy motocykliści też brali udział w niedzielnym spędzie na Obidowej?Jesli tak,nie chcę się mieć z nimi nic wspólnego.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »