• Wtorek, 19 lutego 2019
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

Informacje

Spotkanie ze słynnym podróżnikiem (zdjęcia i video)

Data: 9 maja 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 1508

Na zaproszenie dyrektor Anny Gąsior w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Rabce-Zdroju gościł Jan Mela, słynny niepełnosprawny podróżnik, który wspólnie z polarnikiem Markiem Kamińskim zdobył jednego roku oba bieguny.

Podczas spotkania w bibliotece mówił o tym, że niepełnosprawność często nie jest żadnym ograniczeniem i nie oznacza rezygnacji z pasji. Dowodem na to jest on sam i wielu innych, którzy mimo częściowej niesprawności dokonują rzeczy, których nie potrafią dokonać ludzie całkowicie zdrowi i sprawni. - Każdy z nas ma swoje słabości i ograniczenia. Ale to my decydujemy, czy jesteśmy niepełnosprawni czy nie. Bo prawdziwe ograniczenia tworzymy sobie sami - mówił.

(mr)

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »