• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

Musical w Rabciu (zdjęcia)

Data: 13 maja 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1496

W Teatrze Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju miała miejsce oficjalna premiera musicalu „Dopalaczom mówimy – NIE!” w wykonaniu grupy teatralnej "Lalkarze" ze Spytkowic.

Młodzi artyści prowadzeni przez Annę i Jacka Krakowiaków, zaprezentowali przed rabczańską publicznością musical, który zajął II miejsce w powiatowych eliminacjach 33. Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży „Bajdurek” i otrzymał nominację do udziału w finale w Nowym Sączu.

Jego reżyserami są p. Krakowiakowie, autorem muzyki Bogdan Szczepański, a choreografii Mariusz Jasuwienas.

Grają: Katarzyna Jaromin, Zuzanna Jąkała, Ewelina Kataniak, Wojciech Krakowiak, Piotr Parzątka, Aleksandra Rzeszótko, Wiktoria Stachowicz, Anna Trybuła, Aleksandra Wierzba, Emilia Zygmunt.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

Jaroslaw S.
14.05.2018 18:28
IP: 91.232.63.24

Brawo panie Jacku. Dopial pan swojego.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 5 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »