• Poniedziałek, 24 września 2018
  • Imieniny: Gerarda, Teodora, Hermana

Informacje

Pszczelarz z Rabki wśród najlepszych (zdjęcia)

Data: 14 maja 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1784

Rafał Pietrzak, właściciel pasieki przy ulicy Gorczańskiej w Rabce-Zdroju, został finalistą IV Ogólnopolskiego Konkursu Pszczelarz Roku.

Rabczański producent miodu, który swoją pszczelarską pasję rozwija od 20 lat, został zaproszony do Warszawy. Przyznane mu wyróżnienie odebrał w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi z rąk ministra Krzysztofa Jurgiela.

Organizatorami konkursu są Fundacja Edukacji Ekonomicznej i Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

Maciej Kopytek
16.05.2018 18:55

Super!!! Serdeczne gratulacje ???? Rafale.

Wojtek
14.05.2018 23:11

Gratulacje ????

Konsument wielokwiatowego :)
14.05.2018 18:13

Zasłużenie wyróżniono pana Rafała.Zacny to Pszczelarz.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »