• Czwartek, 24 stycznia 2019
  • Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała

Informacje

Bystre główki rywalizowały po raz szósty (zdjęcia)

Data: 15 maja 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 591

W Szkole Podstawowej nr 1 w Lubomierzu odbył się VI Gminny Konkurs Matematyczny dla klas trzecich.

Na zaproszenie organizatorów odpowiedziało 11 szkół z terenu gminy. Uczestnicy matematycznych zmagań w ciągu 45 minut rozwiązywali zestawy zadań przygotowane przez organizatorów. Komisji konkursowej przewodniczyła Jolanta Wójcik ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kasince Małej.

Laureatami konkursu zostali:

1. miejsce - Michał Kołodziej z kl. III b Zespołu Szkoły i Przedszkola w Łostówce;
2. miejsce - Grzegorz Cieżak z kl. III Szkoły Podstawowej nr 1 w Kasince Małej;
3. miejsce Jakub Opyd z kl. III a Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubomierzu.

Wszyscy uczestnicy matematycznych łamigłówek otrzymali pamiątkowe dyplomy, piękne nagrody książkowe, gry, układanki oraz słodkie upominki ufundowane przez Wójta Gminy Mszana Dolna Bolesława Żabę i organizatorów konkursu. Trzecioklasistom wręczyła je Katarzyna Szybiak, Zastępca Wójta Gminy Mszana Dolna. Pracujący w komisji nauczyciele oraz opiekunowie uczniów otrzymali podziękowania przygotowane przez organizatorów.
Organizatorzy konkursu zadbali również o pyszny poczęstunek.

Krystyna Kolawa, Ewa Drabik / materiały szkolne

Galeria zdjęć

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »