Informacje

Kabaret pod Wyrwigroszem w amfiteatrze

Data: 22 lipca 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 1924

W niedzielę 22 lipca o godz. 19.00 w Amfiteatrze Miejskim przy ul. Chopina w Rabce-Zdroju wystąpi Kabaret pod Wyrwigroszem. Kabareciarze z Krakowa zaprezentują swój najnowszy program "500+".

Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru. Bilety na występ w cenie 50 zł (przedsprzedaż) są już do nabycia w biurze Miejskiego Ośrodka Kultury w Rabce-Zdroju przy ul. Chopina 17, tel. 18 26 76 626. W dniu występu cena biletu wynosić będzie 60 zł.

To oczywiście nie koniec kabaretowych atrakcji w Rabce-Zdroju. 9 września w rabczańskim amfiteatrze spotkamy się z Marcinem Dańcem.

Źródło: organizatorzy

Komentarze

ana
06.06.2018 11:12

pies kulawy pojdzie im za taką kasę

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »