Informacje

Koncert jubileuszowy Cantantes Angelicus

Data: 15 czerwca 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 296

Chór Cantantes Angelicus z Rabki-Zdroju zaprasza na Koncert Jubileuszowy "Podróż muzyczna" z okazji 5-lecia działalności. Odbędzie się on w piątek 15 czerwca w kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus (początek godz. 19.30).

Wystąpią: chór Cantantes Angelicus pod dyrekcją Kingi Brandys-Wójciak, Sylwia Olszyńska - sopran, Wiktoria Zawistowska - mezzosopran, Wojciech Inglot - fortepian, instrumenty perkusyjne, Miriam Wójciak - fortepian i Magdalena Wójciak - altówka. Patronat honorowy nad koncertem objęła burmistrz Rabki-Zdroju Ewa Przybyło.

Źródło: organizatorzy

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »