• Środa, 17 października 2018
  • Imieniny: Małgorzaty, Ryszarda, Gabrieli

Informacje

Wyniki matur w Liceum Romera

Data: 5 lipca 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 2190

RABKA-ZDRÓJ: Znamy już wyniki tegorocznej matury w Liceum Ogólnokształcącym im. E. Romera w Rabce-Zdroju.

- Nasi uczniowie kolejny raz odnotowali bardzo dobre wyniki. Do matury przystąpiło 95 uczniów, wszyscy zdali, bez żadnych poprawek, osiągając znakomite wyniki - informuje dyrektor Marek Świder.

Średnia w szkole z matury obowiązkowej 73,4% (j. polski pisemny i ustny, j. obcy pisemny i ustny, matematyka pisemna). Na uwagę zasługuje wynik z matematyki – średnia w szkole 75,4%. Średni wynik w szkole z matury rozszerzonej wyniósł 50,9 % (matura pisemna z j. polskiego, biologii, chemii, fizyki, geografii, historii, matematyki, wiedzy o społeczeństwie, j. angielskiego i niemieckiego). Przy czym: WOS – 85%. J. niemiecki – 61%, J. angielski – 57,5%, geografia – 49,1%, fizyka 47,3%, matematyka 44,3%. - Serdecznie gratulujemy uczniom i kadrze pedagogicznej liceum, życząc dalszych sukcesów - dodaje dyrektor.

Oprac. (mr)

Komentarze

A
06.07.2018 00:13

Ciekawe ile biologia? Pewnie 0%

maturzysta Romera 1968r
05.07.2018 19:49

Gratulacje dla abiturientów, że o Gronie Pedagogów nie wspomnę.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »