Informacje

Niebawem Dni Mszany Dolnej

Data: 22 lipca 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2116

W dniach 21-22 lipca na miejskim stadionie odbędą się Dni Mszany Dolnej. Pierwszego dnia, czyli 21 lipca o godz. 20.30 przed mszańską publicznością wystąpi zespół Future Folk. A dzień później, w niedzielę 22 lipca o godz. 16.30 koncert da Sławomir.

W programie imprezy znalazły się: turniej siatkówki, przegląd zespołów weselnych, zlot zabytkowych samochodów i międzynarodowy festiwal orkiestr dętych.

Więcej na plakacie.

(mr)

Komentarze

QQryqu
10.07.2018 10:06

Ło matko,Sławomir?? No to wiocha na całego.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »