• Sobota, 23 lutego 2019
  • Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Informacje

Zapisy na Pielgrzymkę Góralską na Jasną Górę

Data: 9 lipca 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1207

Grupa rabczańska 37. Pielgrzymki Góralskiej do Częstochowy wyruszy z Rabki-Zdroju 24 lipca po mszy św. o godz. 8 spod kościoła św. Marii Magdaleny. Ruszyły zapisy na pielgrzymkę.

Zapisy prowadzone będą w niedziele 15 i 22 lipca po mszach o godz. 8, 9.30 i 11 w oraz w dni powszednie, 19 i 20 lipca, po mszy o godz. 18.30 przed kościołem św. Marii Magdaleny. Do zapisu potrzebny jest numer PESEL. Osoby niepełnoletnie muszą przedstawić dane opiekuna, który idzie na pielgrzymkę. W dniu wyjścia zapisy nie będą prowadzone. Koszt: 80 zł od osoby dorosłej, 70 zł od uczestnika poniżej 16 roku życia.

Hasłem tegorocznej pielgrzymki są słowa "Strumieniu, odsłoń mi tajemnice swojego początku".

Wejście na Jasną Górę planowane jest na 31 lipca.

(mr)

Komentarze

piotrek
10.07.2018 20:48
IP: 83.26.250.8

a te 80 zeta to opłata za korzystanie z dróg tzw. wineta ?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »