• Sobota, 23 lutego 2019
  • Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Informacje

Generalny remont placu zabaw

Data: 11 lipca 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 623

Urząd Gminy w Mszanie Dolnej chce zlecić przebudowę placu zabaw przy Zespole Placówek Oświatowych w Rabie Niżnej.

Gmina ogłosiła przetarg na całkowity remont małego placu zabaw dla potrzeb przedszkola, poprzez demontaż istniejących zniszczonych urządzeń zabawowych i nawierzchni z płyt oraz wykonanie nowej nawierzchni poliuretanowej i zamontowanie nowych urządzeń zabawowych.

(mr)

Komentarze

nieźle zorientowany
12.07.2018 13:49
IP: 83.14.4.202

Wszystko się zgadza tylko nie w moskwie a kijowie, nie samochody a rowery i nie rozdają a kradną.... że zacytuje radio Erewań... w tym przypadku wszystko się zgadza tylko nie w Kasinie a w Rabie. Pozdrowienia

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »