Informacje

Festyn w Rabie Niżnej

Data: 19 sierpnia 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 955

W niedzielę 19 sierpnia na boisku sportowym w Rabie Niżnej odbędzie się festyn organizowany przez OSP. Początek zabawy - godz. 15.00.

W programie imprezy m.in. pokaz seido karate, ćwiczenia bojowe w wykonaniu OSP Glisne, Olszówki i Raba Niżna, występ zespołu regionalnego Rabianie, a także liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych.

Imprezę zakończy biesiada z zespołem Jamajka.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »