• Niedziela, 17 lutego 2019
  • Imieniny: Donata, Łukasza, Zbigniewa

Informacje

OSP Łostówka wyremontuje sanitariaty

Data: 8 sierpnia 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 605

Wójt gminy Mszana Dolna Bolesław Żaba oraz Józef Malec, prezes OSP Łostówka, odebrali z rąk członka Zarządu Województwa Małopolskiego Grzegorza Lipca, umowę na dofinansowanie modernizacji łostowskiego domu strażaka w ramach programu „Małopolskie Remizy”.

Realizacja zadania “Remont sanitariatów w remizie OSP Łostówka” pozwoli na wykonanie kompleksowego remontu sanitariatów na poziomie parteru domu strażaka polegającego na wymianie okładzin z płytek ceramicznych, stolarki drzwiowej oraz instalacji wodno - kanalizacyjnej, elektrycznej i armatury sanitarnej.

Na wykonanie zadania “Remont sanitariatów w remizie OSP Łostówka” gmina Mszana Dolna uzyskała dofinansowanie w wysokości 27 258 zł. Całkowita wartość zadania wynosi 54 517,82 zł.

Magda Polańska, fot. źródło: www.malopolska.pl

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »