• Wtorek, 19 lutego 2019
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

Informacje

Trzy firmy chcą budować salę gimnastyczną w Chabówce

Data: 8 sierpnia 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 1672

Najbliżej otrzymania zlecenia od Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju jest Firma Remontowo – Budowlana Profes Rafał Konieczny, która złożyła w przetargu najkorzystniejszą ofertę.

Oferta firmy z Rabki-Zdroju jest najtańsza, opiewa na prawie 3,9 mln zł, podczas gdy pozostałe firmy chcą budować salę za 7,3 lub 5,1 mln zł. Firma Profes daje też aż 6-letnią gwarancję, najdłuższą ze wszystkich. Żadna z pozostałych firm nie przedstawiła tak korzystnych warunków.

Mimo to nie ma pewności, czy magistrat podpisze umowę z Profesem, bowiem ich oferta jest wyższa niż kwota, jaką miasto zarezerwowało na tę inwestycję, czyli 3,5 mln zł. Decyzja ma zapaść w najbliższych dniach.

Firma, która otrzyma zlecenie, będzie miała za zadaniem zaprojektowanie sali i jej budowę. Etap pierwszy obejmie wykonanie dokumentacji projektowej: projektu budowlanego i wykonawczego oraz uzyskanie wymaganych pozwoleń. Etap drugi to realizacja inwestycji. Inwestycja ma zostać zrealizowana do czerwca 2021 roku.

(mr)

Komentarze

Chabówka
10.08.2018 06:15
IP: 37.47.114.146

Kampania wyborcza Ewy Przybyło, gdzie są pieniądze na salę !!!

Wyborca
08.08.2018 20:42
IP: 83.10.132.75

Ale żeby ogłosić przetarg trzeba mieć zabezpieczone środki. Plakaliście, że nie ma na to środków a teraz się znalazły cud, czy tylko wybory?

posada należy mi się
08.08.2018 18:39
IP: 31.0.66.129

A może lepiej powierzyć budowę firmie z Jarosławia która będzie niestety budować bulwary nad Poniczanka i plac zabaw na Orkana już wiemy co to za firma i z kim się miasto Rabka skumulowało. Będziemy uważnie przyglądać się tej firmie bo wiadomo jaką ma opinię

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »