• Sobota, 20 października 2018
  • Imieniny: Ireny, Kleopatry, Witalisa

Informacje

Marihuana rosła w ogródku

Data: 9 sierpnia 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 4407

Przypadkowo, w Rabce-Zdroju podczas wykonywania czynności służbowych, policjanci z rabczańskiego komisariatu i nowotarskiej komendy, zauważyli w ogródku na jednej z posesji krzewy przypominające konopie indyjskie. Rosły między warzywami.

- Widząc reakcję policjantów właścicielka natychmiast podbiegła i wyrwała jeden krzew twierdząc, że to tylko chwasty. Policjanci nie dali się jednak zwieść kobiecie, ścieli i zabezpieczyli o wysokości około 1,5 metra również kolejne krzewy - informuje mł. asp. Dorota Garbacz z Komendy Powiatowej Policji w Nowym Targu.

Posiadanie i uprawa marihuany w Polsce jest zabroniona. Nie wolno tego robić nawet na własny użytek. Zgodnie z Ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii za uprawę konopi grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Oprac. (mr), źródło: KPP Nowy Targ

Komentarze

rab
12.08.2018 19:14

Nawet nie wiedziałam jak wygląda to zielsko.Teraz wiem.To już baby się zajmują uprawą? Zamknąć taką albo dać karę aby jej się tylko śniła ta marycha.

pies
11.08.2018 21:46

a gdzie to było

gumol
10.08.2018 11:07

Można to było inaczej sformułować. Przecież ewidentnym jest, że Nowy Targ przyjechał już na wcześniej, nadany temat. Czyli, ktoś doniósł.

Marta ze stringów obdarta
10.08.2018 07:26

Bohaterowie z rabczańskiego komisariatu.Nominować ich do nagrody w kategorii;wąchacze roku.

Nauczyciel
10.08.2018 06:18

Jak straż miejska pilnuje porządku w mieście ?

hanka
10.08.2018 04:29

,,U połowy pacjentów obserwujemy wyraźną redukcję napadów padaczkowych, o ponad 50 proc., a w drugiej grupie zaobserwowaliśmy wyraźną poprawę w codziennym funkcjonowaniu. Pacjenci nie są już tak wycofani, np. chętniej biorą udział w terapiach zajęciowych.” - mówi dr n. med. Jacek Gawłowicz z Oddziału Neurologii wojewódzkiego szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. z art. "SZPITAL W LUBLINIE LECZY MEDYCZNĄ MARIHUANĄ – LEKARZE DOBRZE OCENIAJĄ TERAPIĘ! medyczna marihuana... a w polskim prawie, nadal średniowiecze. :/

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »