• Poniedziałek, 16 września 2019
  • Imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

Informacje

Burmistrz obiecuje pomoc pogorzelcom

Data: 9 września 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 3600

Pożar willi "Pod Aniołem" w Rabce-Zdroju. - Od jutra będziemy przekazywać pięciu poszkodowanym rodzinom mieszkania zastępcze oraz organizować dalszą niezbędną pomoc - zapewnia burmistrz Ewa Przybyło i apeluje do wszystkich, którzy chcą wesprzeć poszkodowane rodziny, o kontakt z Ośrodkiem Pomocy Społecznej przy Urzędzie Miejskim w Rabce-Zdroju, nr tel. 18 26 79 868, 18 26 80 482.

- Składam podziękowania Strażakom Państwowych oraz Ochotniczych Straży Pożarnych za profesjonalnie przeprowadzoną akcję ewakuacji mieszkańców oraz ugaszenie pożaru budynku."Pragnę podziękować również rodzinom i przyjaciołom, którzy przyjęli na dzisiejszą noc do siebie osoby poszkodowane - dodaje Ewa Przybyło w komunikacie zamieszczonym w niedzielę wieczorem na stronie internetowej Urzędu Miejskiego W Rabce-Zdroju.

Oprac. (mr)

Dziękujemy za dotychczasowe komentarze.
Zapraszamy do komentowania artykułów na naszym Facebooku

Komentarze

myślący
11.09.2018 09:41
IP: 95.40.163.197

Był w historii Rabki taki Burmistrz, który chciał wszystkie budynki zabytkowe w Rabce wykorzystywane jako mieszkania socjalne,opróżnić z lokatorów wyprowadzając ich w inne rejony Rabki. Niestety, hrabiostwo mieszkające w budynkach głownie przy parku bardzo się obruszyło. No bo jak , oni mają się wyprowadzić jak tu mają wszystko pod nosem,sklep jak pić się chce, park jak pranie trzeba wieszać i jak psa trzeba wyprowadzić( o sprzątaniu po psie ani myślą) . Burmistrz przepadł w wyborach, nowa władza pozostawiła towarzystwo w spokoju i mamy efekty.Przez 12 lat nie pomyślano o wybudowaniu mieszkań socjalnych. Tylko czekać jak następnym razem któryś"bardzo zmęczony lokator" zaprószy ognień i kolejna willa pójdzie z dymem. taki tam- jak ktoś chce wybierać sobie gdzie chce mieszkać to kupuje sobie mieszkanie lub buduje dom, a jak go nie stać to wybiera to co proponują. Wiadomo Polczakówka to nie to samo co park zdrojowy.

taki tam
10.09.2018 20:03
IP: 77.255.120.24

@ ja - chciałbyś/ chciałabyś mieszkać na Polczakówce ? Pewnie nie. Więc nie doradzaj innym

ja
09.09.2018 22:06
IP: 37.248.211.225

pani przybyło wszystkim tylko obiecuję ale nie ma żadnych złudzeń że mieszkania dla tych rodzin się znajdą Na polczakówce stoi piękna zabytkowa Willa też ponoć kiedyś były mieszkania socjalne w tej chwili jest praktycznie w ruinie choć gołym okiem widać że jest to budynek zabytkowy Moje pytanie jest takie co burmistrz przybyło zrobiła aby wyremontować ten i inne budynki w celu zapewnienia zasobów mieszkaniowych Teraz pewnie będzie robiła sobie swoją kampanię wyborczą kosztem tych biednych ludzi