• Wtorek, 22 stycznia 2019
  • Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Informacje

Zuza Mistrzynią Małopolski (zdjęcia)

Data: 10 września 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1459

Mistrzostwo Małopolski WKKW (Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego) w kategorii Junior Młodszy przypadło Zuzannie Sławeckiej, młodej amazonce z Mszany Górnej, startującej na koniu Danny Fox B.

Dyscyplina WKKW, często nazywana „Królową” wśród wszystkich jeździeckich zmagań sportowych, to jeździecki „triatlon” składający się z trzech konkurencji: ujeżdżenia (dresażu), skoków na parkurze i skoków w terenie, czyli krosu.

Zawodnicy Klubu Jeździeckiego Mszana Górna podczas wakacji w ”Jeździeckim Pucharze Gór” rozegranym w Stadninie Koni Łopuszna również zanotowali wspaniałe występy dominując zawody ujeżdżeniowe. Alicja Stopa na koniu Danny Fox B w klasie L zajęła w nich pierwsze miejsce; Zuzanna Sławecka startująca na koniu Atut w klasie P również miejsce pierwsze, a Weronika Jagoda, na koniu Kora, w klasie L - miejsce piąte.

W dniach 13- 14 października b.r. zawodniczki będą bronić swojej pozycji w pucharze na własnym terenie. - Zapraszamy do Mszany Górnej! – na widowiskowe zawody zaprasza trenerka zagórzańskich amazonek.

Maria Czesyk / materiał nadesłany

Galeria zdjęć

Komentarze

Pokemon
11.09.2018 11:04
IP: 37.47.74.250

Gratulacje Zuza ????

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »