• Poniedziałek, 16 września 2019
  • Imieniny: Edyty, Kornela, Kamili

Informacje

Zuza Mistrzynią Małopolski (zdjęcia)

Data: 10 września 2018, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 1775

Mistrzostwo Małopolski WKKW (Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego) w kategorii Junior Młodszy przypadło Zuzannie Sławeckiej, młodej amazonce z Mszany Górnej, startującej na koniu Danny Fox B.

Dyscyplina WKKW, często nazywana „Królową” wśród wszystkich jeździeckich zmagań sportowych, to jeździecki „triatlon” składający się z trzech konkurencji: ujeżdżenia (dresażu), skoków na parkurze i skoków w terenie, czyli krosu.

Zawodnicy Klubu Jeździeckiego Mszana Górna podczas wakacji w ”Jeździeckim Pucharze Gór” rozegranym w Stadninie Koni Łopuszna również zanotowali wspaniałe występy dominując zawody ujeżdżeniowe. Alicja Stopa na koniu Danny Fox B w klasie L zajęła w nich pierwsze miejsce; Zuzanna Sławecka startująca na koniu Atut w klasie P również miejsce pierwsze, a Weronika Jagoda, na koniu Kora, w klasie L - miejsce piąte.

W dniach 13- 14 października b.r. zawodniczki będą bronić swojej pozycji w pucharze na własnym terenie. - Zapraszamy do Mszany Górnej! – na widowiskowe zawody zaprasza trenerka zagórzańskich amazonek.

Maria Czesyk / materiał nadesłany

Galeria zdjęć

Dziękujemy za dotychczasowe komentarze.
Zapraszamy do komentowania artykułów na naszym Facebooku

Komentarze

Pokemon
11.09.2018 11:04
IP: 37.47.74.250

Gratulacje Zuza ????