• Poniedziałek, 19 listopada 2018
  • Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei

Informacje

Ulica Cicha do remontu

Data: 12 września 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 739

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju ogłosił przetarg na przebudowę drogi gminnej ul. Cicha. Przebudowa ma rozpocząć się w październiku, a zakończyć najpóźniej w połowie listopada.

Roboty na Cichej już się rozpoczęły. Zakład Wodociągów i Kanalizacji jest w trakcie przebudowy instalacji podziemnych. Wykonawca wybrany w przetargu zajmie się już tylko przebudową samej nawierzchni. Zakres robót obejmuje przebudowę jezdni, budowę zatoki postojowej i chodnika oraz montaż oznakowania.

Źródło: UM Rabka-Zdrój

Komentarze

piotrek
17.09.2018 19:57

Witold to nie byle kto , artysta z górnej półki - co mu się przedawniło ...

przytomny
14.09.2018 10:48

Na każdej ulicy mieszka znajomy znajomego .......... Czy to znaczy, że nie ma być remontów?

rabczanin
13.09.2018 20:42

że u mnie nie mieszka jakiś znajomy BEP

ubyło
13.09.2018 06:59

A na Cichej mieszka Witek ...

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »