• Wtorek, 22 stycznia 2019
  • Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Informacje

Dzień Sportu na Orliku w Kasince Małej (zdjęcia)

Data: 13 września 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 624

Na Orliku w Kasince Małej odbyła się II już edycja ogólnopolskiej imprezy sportowej pod nazwą „Dzień Sportu na Orliku”.

Jest to wyjątkowa akcja mająca na celu zachęcenie dzieci i młodzieży do aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Tego dnia na Orlikach w całej Polsce odbywały się zajęcia sportowe organizowane przez animatorów.

Na Orliku w Kasince Małej, w związku z bardzo dużym zainteresowaniem imprezą, niedzielne zmagania podzielone zostały na dwie części. W pierwszej - uczestnicy po krótkiej rozgrzewce oraz grach i zabawach ruchowych podzieleni na 6 zespołów rywalizowali w turnieju piłki ręcznej. W drugiej części „Dnia Sportu” na Orliku i boisku sportowym pojawili się młodzi zawodnicy miejscowego klubu sportowego „Zenit”, którzy rozegrali turniej piłki nożnej. Przez cały czas trwania imprezy nie zabrakło tego co najpiękniejsze w sporcie – emocji, akcji, pięknych bramek, a przede wszystkim uśmiechów i radości na twarzach dzieci. Na koniec każdy z uczestników niedzielnej imprezy sportowej otrzymał pamiątkowy upominek – były to bransoletki, worki na sprzęt sportowy i bidony, a najlepsi zawodnicy turnieju piłkarskiego otrzymali piłki do piłki nożnej.

- Serdecznie dziękujemy Fundacji Rozwoju Kultury Fizycznej za ufundowanie nagród i upominków dla dzieci oraz sprzętu sportowego na Orlik – wyrazy wdzięczności przekazuje animator kasinczańskiego Orlika. Podziękowania składamy również nauczycielom wychowania fizycznego ze szkoły nr 2 w Kasince Małej oraz młodzieży, która włączyła się w pomoc w zorganizowaniu Dnia Sportu na Orliku.

Mateusz Dąbrowa / materiał nadesłany
Galeria zdjęć

Komentarze

todopieroanimator.pl
13.09.2018 21:24
IP: 37.47.90.180

Skumałeś? - to już - proszę - nie głosuj.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »