• Wtorek, 22 stycznia 2019
  • Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Informacje

Msza święta w rocznicę podpalenia kościółka

Data: 7 października 2018, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2328

W niedzielę 7 października w kościółku św. Krzyża w Chabówce odbędą się doroczne uroczystości z okazji 24. rocznicy uratowania świątyni od pożogi.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 11.00 msza św w zabytkowym kościółku w intencji strażaków i ich rodzin, a po nabożeństwie nastąpi przemarsz pocztów sztandarowych na parkingu obok świątyni, koncert orkiestry dętej i poczęstunek.

Podczas spotkania będzie można obejrzeć wystawę zdjęć Jana Cieplińskiego z pożaru w 1994 roku.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »