• Wtorek, 22 stycznia 2019
  • Imieniny: Anastazego, Wincentego, Gaudentego

Informacje

Bezdomne po pożarze instytucje znalazły nowe siedziby

Data: 13 września 2018, Czwartek / Ilość wyświetleń: 2507

RABKA-ZDRÓJ: Wszystkie instytucje i stowarzyszenia, które straciły swoje lokum po pożarze willi "Pod Aniołem", mają już nowe siedziby.

Pomógł im w tym Urząd Miejski w Rabce-Zdroju i burmistrz Ewa Przybyło. I tak, Teatr Chrząszcz w Trzcinie, który występował w galerii "Pod Aniołem", będzie teraz miał swoją scenę w świetlicy spółdzielni przy ulicy Słonecznej.

Zakład Gospodarki Mieszkaniowej do willi "Warszawa", zajmując pomieszczenia po dawnej bibliotece.

Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej "Carlina" przygarnęła Spółdzielnia Socjalna "Dziewięćsił", która ma swoją siedzibę w Parku Zdrojowym, a Rabczański Uniwersytet Trzeciego Wieku znalazł lokum w Urzędzie Miejskim.

(mr)

Komentarze

Paweł
14.09.2018 19:23
IP: 37.47.110.237

Flaga narodowa dumnie powiewa na pogorzelisku - to budzi złe skojarzenia o ...... ruinie .... . A tablice np. MOK , baner Teatru i inne nadal informują - ale to zrozumiałe - .... historyczna . Jednak słowa uznania za szybkie rozwiązanie problemu ulokowania instytucji .

Oj NIE
14.09.2018 09:29
IP: 37.248.253.78

A przepraszam bardzo. Teatr oczywiście zapłaci spółdzielni za wynajmowanie sali, czy Ewka załatwiła u siostry salę charytatywnie? Jeśli tak, to koniecznie trzeba usunąć Ewke i jej siostrę, bo panoszą się, jakby to wszystko było ich. Mieszkańcy płacą rachunki za pomieszczenia biurowe spółdzielni, również za tę salę, więc jak ktoś z niej korzysta, to powinien się dołożyć!

a my ?
14.09.2018 07:38
IP: 83.7.87.168

A karciarze tzw. brydżyści, gdzie będą mieć siedzibę.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »