• Poniedziałek, 19 listopada 2018
  • Imieniny: Elżbiety, Seweryny, Salomei

Informacje

Konkursy na urzędników rozstrzygnięte

Data: 14 września 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 1758

Urząd Miejski w Rabce-Zdroju rozstrzygnął konkursy na dwa stanowiska w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego.

Nabór na stanowisko podinspektora ds. polityki senioralnej w Wydziale Promocji, Kultury i Sportu wygrała Patrycja Przywolska z Chabówki, a na stanowisko podinspektora ds. ochrony zdrowia, w tym samym wydziale, wybrana została Anna Świerczek-Polak z Rabki-Zdroju.

(mr)

Komentarze

gminny
17.09.2018 13:37

Informacje o konkursie były na stronie UM BIP ??

mieszkaniec Rabki
17.09.2018 10:18

Dlaczego w niedzielę (16.09.) tężnia była wyłączona już o godz. 18.30 skoro ma działać do 20.00?

swój
16.09.2018 21:52

Panie Świder ale jest z Pana świder

Mieszkaniec
16.09.2018 12:22

Panie Świder dlaczego Pan zablokował komentarze jeszcze nie jest Pan burmistrzem a pozbawia Pan głosu mieszkańców swobodnej wypowiedzi,czyni Pan tak samo jak aktualna burmistrz.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »