• Czwartek, 18 października 2018
  • Imieniny: Juliana, Łukasza, Bratumiła

Informacje

KSW 4 BLUES w Muzycznej Winiarni

Data: 5 października 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 300

MSZANA DOLNA: Muzyczny Folwark zaprasza na koncert zespołu KSW 4 BLUES. Zespół z Bytomia został laureatem tegorocznej 38 edycji Rawa Blues Festival. Jego koncert odbędzie się w piątek 5 października o godz. 20:00.

Klasycznie piękny, tradycyjny, korzenny blues, lekko złamany folkiem. Plus obowiązkowo: nietuzinkowe teksty, złamane życiem. Muzycy zapraszają na spotkanie z autorską muzyką, która przeniesie Was wprost do krainy delty Missisipi,
gdzie powietrze pełne jest bluesa. Zespół wydał dwie płyty "Kundel" 2016 oraz "ŻYĆ ALBO RZYĆ" 2017,
obie zyskały bardzo pochlebne recenzje. Zdobyli już wiele nagród i wyróżnień – w tym roku najpierw pokonali 90 innych zespołów, które chciały zadebiutować na Rawie, a potem zwyciężyli na 'małej scenie' Festiwalu!

Materiały prasowe

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »