• Wtorek, 19 lutego 2019
  • Imieniny: Arnolda, Konrada, Mansweta

Informacje

Spotkanie na szkolnej siłowni z Marcinem Karkulą (zdjęcia)

Data: 5 października 2018, Piątek / Ilość wyświetleń: 1372

W Liceum Ogólnokształcącym im. E. Romera w Rabce-Zdroju odbyło się spotkanie z rabczaninem Maricnem Karkulą, Mistrzem Polski w kategorii 105 kg w wyciskaniu leżąc z wynikiem 285 kg na sztandze, a także uczestnikiem Mistrzostw Świata.

Podczas spotkania, do którego doszło w siłowni szkolnej, Marcin Karkula opowiedział o swoich sukcesach sportowych, wyczynach, a także o treningu i podejściu do sportu. Zaprezentował techniki wyciskania, a chętni mogli pod jego okiem przeprowadzić trening i spróbować swoich sił w tej nietypowej dyscyplinie. Spotkanie prowadził szkolny trener Wiesław Perucki.

Źródło: UM Rabka-Zdrój

Galeria zdjęć

Komentarze

raff2008
06.10.2018 20:08
IP: 185.174.115.77

Gratulacje dla Marcina za jego wyczyny. Oby znalazl sponsorow i odnosil kolejne sukcesy w kraju i zagranica.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »