• Czwartek, 12 grudnia 2019
  • Imieniny: Aleksandra, Adelajdy, Dagmary

Informacje

Rodzice Konrada Nawary dziękują za wpłaty na leczenie syna i zapraszają na koncerty charytatywne w Mszanie Dolnej i Rabce-Zdroju

Data: 6 listopada 2018, Wtorek / Ilość wyświetleń: 3726

"Szanowni Państwo, Drodzy nasi Przyjaciele, Ludzie dobrej woli, mamy w swoich sercach wdzięczność, której nie potrafimy wyrazić słowami. Zwyczajnie, po ludzku, z głębi rodzicielskich serc, każdemu zaangażowanemu w pomoc naszemu synowi Konradowi Nawarze składamy serdeczne podziękowania" - napisali Maria i Piotr Nawara z Olszówki, rodzice ciężko chorego 22-letniego Konrada z Olszówki.

"Dedykujemy Wam piękne słowa naszego Wielkiego Rodaka, świętego Jana Pawła II „Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi”. Niech okazana nam pomoc wróci do Was wielokrotnie.

Jesteśmy wzruszeni i bardzo zaskoczeni odzewem na naszą prośbę o pomoc w zebraniu ogromnej sumy pieniędzy potrzebnej na pokrycie jedynej w tej chwili możliwości leczenia Konrada. Dziękujemy za prawdziwy ocean dobroci, życzliwości, szczodrości i solidarności z nami w tych ciężkich chwilach. To dla nas ogromnie budujące – daje i nam i naszemu synowi siłę do przetrwania trudnego czasu kuracji i nadzieję na upragnione zdrowie.

Z dnia na dzień pieniędzy na subkoncie Konrada przybywa; dzięki okazanej przez Was dobroci serca i hojności co dzień zbliżamy się do tak przez nas oczekiwanej terapii w Izraelu. Kwota, która jest potrzebna na pokrycie tego leczenia wciąż jednak nie jest wystarczająca. Cały czas można wpłacać dowolne kwoty, choćby te najmniejsze, na subkonto Konrada w fundacji „Kawałek Nieba” www.kawalek-nieba.pl/konrad-nawara/. Postaraliśmy się również o utworzenie konta dla naszego syna w fundacji „Siepomaga” www.siepomaga.pl/zyciekonrada. Tam na bieżąco pojawia się kwota już wpłacona i ta, którą musimy zebrać.

Dziękujemy kolegom i koleżankom naszego syna, którzy uruchomili aukcje internetowe, na których wylicytować można różne przedmioty, czy usługi. Cały dochód z tych licytacji trafia na subkonto Konrada i przeznaczony jest na jego leczenie.

16 listopada rodzina i przyjaciele naszego syna organizują dwa koncerty – jeden w szkole, zwanej popularnie „Instalem” w Mszanie Dolnej, a drugi w Siwym Dymie w Rabce. Tam również zostanie przeprowadzona aukcja przedmiotów podarowanych specjalnie na ten cel. Codziennie pojawiają się nowe akcje i nowe inicjatywy: impreza w Karczmie Matras w Limanowej, Andrzejki w OSP Olszówka, Turniej Piłki Nożnej na Orliku w Kasinie Wielkiej… Nie sposób ich wszystkich wymienić. Cały dochód z tych imprez również przeznaczony będzie na pokrycie kosztów terapii Konrada w Izraelu.

Mamy nadzieję, że poprzez muzykę – coś, co przez wiele młodzieńczych lat determinowało życie naszego syna – połączycie się Państwo z Konradem, a wspólna zabawa przyniesie zamierzony cel.

Polecamy każdą i każdego z Was Opatrzności Bożej, sami prosimy o modlitwę".

Maria i Piotr Nawara, wdzięczni z całego serca rodzice Konrada