• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

Remiza z nowym dachem

Data: 7 listopada 2018, Środa / Ilość wyświetleń: 880

Przeglądając zdjęcia Mszany Dolnej, zamieszczone na portalu gorce24.pl, zrobione przy pomocy drona, wprawione oko powinno zauważyć, że dach naszej remizy zmienił swój wygląd - informują strażacy OSP Mszana Dolna.

- Otóż na przełomie września i października firma z naszego powiatu kompleksowo zajęła się poszyciem naszego budynku. Podreperowała, poprzybijała gdzie trzeba i koniec końców pomalowała. Teraz nie musimy się martwić że będzie nam się lało na głowę:D Poniżej publikujemy kilka zdjęć. Środki na remont pozyskaliśmy z dotacji z KSRG oraz z funduszy własnych - dodają.

Źródło: OSP Mszana Dolna

Komentarze

dwaplusjeden
08.11.2018 07:59
IP: 77.254.141.44

Portal zaczyna bezmyślnie kopiować artykuły. Może chociaż jakaś redakcja tekstu i usunięcia emotikon. Kopiowanie wiadomości pisanych przez urzędy i jednostki to nie dziennikarstwo.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »