• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

PILNY KOMUNIKAT : Zmiana lokalizacji Salonu Agnes Style (artykuł sponsorowany)

Data: 7 stycznia 2019, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 3493

Szanowni Państwo. Z przyczyn niezależnych, Salon Fryzjerski Agnes Style został zmuszony do zmiany lokalizacji celem prowadzenia działalności usługowej.

Z dniem 9 stycznia 2019 – nową siedzibą firmy będzie Rabka - Zdrój ul. Zakopiańska 9 A !


Kontakt telefoniczny: 509 097 163 (bez zmian), 792 097 163 (nowy).

Numer telefonu 18 26 93406 – jest już nieaktualny.

Pragnę serdecznie podziękować Wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju marki Agnes Style.
W sposób szczególny dziękuję moim Stylistom. Trzy lata ciężkiej pracy, wielu szkoleń, inicjatyw, radości oraz smutków i najważniejsze samodoskonalenia świadczą o tym, że jesteśmy gotowi na dalsze wyzwania w Nowym Roku. Nowe Miejsce Nowi jeszcze lepsi My.

Jak zwykle nie zabraknie u Nas pełnego relaksu, muzyka, kawka tylko umilą Państwu pobyt w naszym salonie. Zapewniam, że usługi będą świadczone nadal na najwyższym poziomie.

Z całego serca wyrazy uznania i wdzięczności składam naszym Klientom, którzy zdecydowali się obdarzyć Nasz Zespół zaufaniem. Bez Was drodzy Klienci nie ma nas. Dlatego też mam nadzieję, że nowe okoliczności będą sprzyjać rozwojowi naszej współpracy, a grono osób, które nam zaufały zdecydowanie się powiększy.

Szanowni Aneto i Tomaszu Rafał ( właściciele Intermarche) - współpraca z Państwem była na najwyższym poziomie i dziękuję Wam, za wszelką pomoc i wsparcie.

Nowa lokalizacja to znane miejsce. Zlokalizujemy się w Rabce przy ulicy Zakopiańskiej 9 a, na rogu ulicy Do Pociesznej Wody. Będziemy dysponowali obszernym parkingiem.

Serdecznie zapraszamy, przyjdź i przekonaj się, że jesteśmy najlepsi.

Agnieszka Wojdyła
Właściciel Salonu Agnes Style


Komentowanie niedostępne

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »