• Czwartek, 24 stycznia 2019
  • Imieniny: Felicji, Tymoteusza, Rafała

Informacje

Charytatywny Bal Walentynkowy

Data: 9 lutego 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 1296

Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Rabce-Zdroju zaprasza na Charytatywny Bal Walentynkowy organizowany pod Honorowym Patronatem posła na Sejm RP Edwarda Siarki oraz Burmistrza Rabki-Zdroju.

Bal odbędzie się 9 lutego 2019 r. o godz. 19.00 w remizie OSP w Skomielnej Białej. Gości bawić będzie zespół muzyczny „Melodika”. Organizatorzy zapewniają gorące posiłki, bufet, moc atrakcji oraz niezapomniane wrażenia.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w balu —tel. 608 759 067 lub 511 962 555 do dnia 2 lutego 2019r.

Dochód z Balu przeznaczony zostanie na budowę szybu windowego oraz zakup i montaż windy w budynku dla osób niepełnosprawnych, przy ul. Podhalańskiej 42b w Rabce - Zdroju.

Źródło: organizatorzy

Komentarze

królik
14.01.2019 13:13
IP: 93.159.186.126

Nooo....to dobrze się składa. Obaj pasują jak ulał do koła. Można im śmiało wręczyć honorowe członkostwo. ;)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »