• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

Charytatywny Bal Walentynkowy

Data: 9 lutego 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 2598

Zarząd Koła Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną w Rabce-Zdroju zaprasza na Charytatywny Bal Walentynkowy organizowany pod Honorowym Patronatem posła na Sejm RP Edwarda Siarki oraz Burmistrza Rabki-Zdroju.

Bal odbędzie się 9 lutego 2019 r. o godz. 19.00 w remizie OSP w Skomielnej Białej. Gości bawić będzie zespół muzyczny „Melodika” i Góralski Kabaret Truteń ze Skawy. Organizatorzy zapewniają gorące posiłki, bufet, moc atrakcji oraz niezapomniane wrażenia.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w balu —tel. 608 759 067 lub 511 962 555 do dnia 2 lutego 2019r.

Dochód z Balu przeznaczony zostanie na budowę szybu windowego oraz zakup i montaż windy w budynku dla osób niepełnosprawnych, przy ul. Podhalańskiej 42b w Rabce - Zdroju.

Źródło: organizatorzy

Komentarze

mieszkaniec
30.01.2019 18:04
IP: 31.0.44.100

Panie siorka daj sobie pan spokój już dość pan zrobił dobrego dla Rabki Ewa Przybyło Intermarche to już wystarczy proponuję zmienić miejscowość do robienia kampanii dla siebie

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »