• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

Koncert Noworoczny Państwowej Szkoły Muzycznej w Rabce-Zdroju (zdjęcia i video)

Data: 10 stycznia 2019, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1194

W Teatrze Lalek „Rabcio” odbył się Koncert Noworoczny przygotowany przez uczniów i pedagogów Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. F. Chopina w Rabce-Zdroju. Przed rodzicami, krewnymi, przyjaciółmi i kadrą nauczycielską szkoły muzycznej, wystąpili uczniowie, od najmłodszych do najstarszych, którzy zaprezentowali to, czego nauczyli się podczas zajęć.

Gościem koncertu był burmistrz Leszek Świder. - Jestem pod wrażeniem - powiedział. - Sam śpiewałem 20 lat w chórze i bardzo miło ten czas wspominam. Dlatego chciałem wam pogratulować, waszym nauczycielom i rodzicom, że zaszczepili w was muzykowanie. Wielu ludzi nie rozwija swojego talentu, cieszę się, że wy macie taką możliwość i to robicie - dodał.

Uczniowie PSM zaprezentowali przed zebranymi muzykę klasyczną, kolędy i przeboje muzyki filmowej. Na scenie swoje umiejętności - muzyczne i wokalne - wyszkolone podczas zajęć w PSM, zaprezentowali uczniowie poszczególnych klas, występując w grupach, duetach i solo. Na finał wystąpił chór szkolny „Chochliki” pod dyr. Małgorzaty Majdy, który wykonał trzy utwory. Koncert prowadziła Marta Cieplińska - Korwel.Po zakończeniu koncertu kierownik filii PSM Piotr Dziechciowski podziękował wszystkim za przybycie, dyrektorowi teatru Zbigniewowi Wójciakowi za udostępnienie sali, nauczycielom za przygotowanie koncertu oraz złożył wszystkim noworoczne życzenia i zaprosił na czerwcowy koncert.

Źródło: UM Rabka-Zdrój

Galeria zdjęć

Komentarze

Basia
11.01.2019 18:14
IP: 83.10.46.223

Gratulacje. Piękny koncert. Brawo.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »