• Wtorek, 19 marca 2019
  • Imieniny: Józefa, Bogdana, Laili

Informacje

36. Triolkowe Kolędowanie

Data: 30 stycznia 2019, Środa / Ilość wyświetleń: 922

Młodzi artyści Pracowni Muzycznej Triolki w Rabce- Zdroju przy Powiatowym Centrum Kultury w Nowym Targu zapraszają na 36. Triolkowe Kolędowanie zespołów: Triola, Triole, Triolki i solistów do kawiarni „Zdrojowej” przy ul. Orkana 51, 30 stycznia (środa) o godz. 16.00.

Zespoły Pracowni Muzycznej pod kierunkiem pp. Marioli i Piotra Burcanów zaprezentują kolędy i pastorałki w ciekawych aranżacjach. Pojawią się też nowe, zapomniane już niekiedy kolędy i nowe kompozycje świąteczne.

Wstęp wolny.

Organizatorzy

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 2 i 1: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »