• Sobota, 23 lutego 2019
  • Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Informacje

Fundacja Zdrowy Duch zaprasza na wykłady o zdrowiu

Data: 24 lutego 2019, Niedziela / Ilość wyświetleń: 587

Wykłady odbędą się 10 i 24 lutego (niedziela) o godzinie 15.00 w kawiarni sanatorium „Rabczański Zdrój” w Rabce-Zdroju.

Temat wykładu: o witaminach których braki wciąż w organizmie mamy i o tym jak te witaminy najlepiej przyjmować by zdrowie zachować. Co to są biopierwiastki, jak funkcjonują w naszym ciele oraz jak prawidłowo uzupełniać w nie dietę by dobrze nam służyły. Prawidłowe odżywianie i zagrożenia współczesnego człowieka. Których składników brakuje w pożywieniu i gdzie ich szukać.

Wykład odbywa się w ramach projektu „Krucjata Zdrowotna” finansowanego z Funduszu Europejskiego
Realizowanego przez Małopolski Ośrodek Wsparcia Ekonomi Społecznej – Subregion Podhalański.

Zajęcia mają charakter prospołeczny, niekomercyjny mający na celu podniesienie poziomu wiedzy społecznej na temat zdrowia. Są nieodpłatne dla uczestników prowadzone przez osoby z wykształceniem medycznym i wieloletnią praktyką w leczeniu ludzi.

Materiały prasowe

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 3 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »