• Sobota, 23 lutego 2019
  • Imieniny: Damiana, Romany, Florentyna

Informacje

Wypadek w Skawie (zdjęcia)

Data: 10 lutego 2019, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2659

Na krajowej siódemce, na skrzyżowaniu w tzw Granicach, w niedzielę po południu zderzyły się dwa samochody osobowe. W wypadku ranna została jedna osoba.

Droga Rabka - Chyżne po wypadku została zablokowana.

(mr)

Galeria zdjęć

Komentarze

Grzegorz
10.02.2019 16:14
IP: 37.47.75.152

Osobiście raz jechałem wieczorem za nietutejszym kierowcą który nie zauważył znaku stop i przejechał od Skawy w stronę Chabówki jakby miał pierwszeństwo. Nawet nie zwolnił. Myślałem że zaraz zginie. To skrzyżowanie powinno być przebudowane.

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 1 i 3: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »