• Wtorek, 26 marca 2019
  • Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

Informacje

Gorczańskie termy na sprzedaż

Data: 7 marca 2019, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1769

Podczas zgromadzenia wspólników spółki Gorczańskie Wody Termalne w Porębie Wielkiej zapadła decyzja o jej sprzedaży.

- Decyzja była jednomyślna, nikt nie był przeciw. Wszyscy w dyskusji zgodnie uznali, że na dzień dzisiejszy jest to najlepsze wyjście - poinformował na sesji Rady Gminy Niedźwiedź Rafał Rusnak.

Aktualnie trwają prace nad wyceną spółki.

Spółka powołana została do życia w 2007 r. przez powiat limanowski, gminę Niedźwiedź, gminę Mszana Dolna oraz miasto Mszana Dolna w celu zagospodarowania wód termalnych w Porębie Wielkiej. Spółka przez lata szukała prywatnego inwestora, który zechciałby zainwestować w spółkę i podpisać porozumienie o partnerstwie publiczno-prywatnym dotyczące budowy kompleksu rekreacyjnych basenów termalnych wraz z obiektem noclegowym w Porębie Wielkiej. Niestety, nie było chętnych.

(mr)

Komentarze

Kamysz
08.03.2019 15:58
IP: 5.173.43.165

Ile wzięli kasy za to ze nic nie zrobili gospodarze

stara baba co zymbów ni ma
08.03.2019 13:23
IP: 185.174.114.69

Praca samorządowca - trudna praca, trza chcieć, trza umieć, nie trza spać. No i trza mieć poparcie ludzi, a nie tylko pomysł. Taka to praca.

Niedźwiedź
07.03.2019 21:12
IP: 5.172.234.121

HA Ha... nie było chętnych utrzymywać całej bandy darmozjadów. która przez prawie 12 lat poza pobieraniem pensji nie zrobiła nic.!

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 2: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »