• Piątek, 22 marca 2019
  • Imieniny: Katarzyny, Bogusława, Kazimierza

Informacje

Stadion dla klubu

Data: 12 marca 2019, Wtorek / Ilość wyświetleń: 1055

Klub Witów Mszana Górna nie zostanie bez stadionu - deklarują władze gminy.

W zeszłym roku klubowi Witów skończyła się umowa na korzystanie ze stadionu i obiektów w Mszanie Górnej. Klub zwrócił się do gminy z prośbą o dalszą możliwość korzystania z obiektu. Na ostatniej sesji przedstawiciel klubu pytalł dlaczego rada gminy nie zajęła się jeszcze nową umową w tej sprawie. Przypomniał, że do połowy marca klub musi zadeklarować w Limanowskim Podokręgu Piłki Nożnej swój udział w rozgrywkach, a nie mając stadionu do dyspozycji, będzie musiał się z nich wycofać.

- Żadnego zagrożenia nie ma - uspokoił przedstawiciela Witowa wójt gminy Mszana Dolna Bolesław Żaba. - Konsultowaliśmy projekt umowy z naszą kancelarią prawną. Umowa zostanie oczywiście podpisana, ale kwestie związane z użytkowaniem budynku i lokalu będą bezpośrednio omówiony z zarządem klubu. Faktem jest, że cały budynek nie jest klubowi potrzebny i w całości nie jest wykorzystywany, ale o tym będziemy rozmawiać. Udostępnimy stadion klubowi, jak najbardziej - zadeklarował.

Jednak zdaniem przedstawiciela klubu, budynek jest tak skonstruowany, że nie może z niego jednocześnie korzystać kilka instytucji.

(mr)

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »