• Wtorek, 26 marca 2019
  • Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

Informacje

Poszukiwany listem gończym wpadł w ręce rabczańskich policjantów

Data: 14 marca 2019, Czwartek / Ilość wyświetleń: 1804

Policjanci z rabczańskiego komisariatu uzyskali informację, że w jednym z domów w Spytkowicach przebywa poszukiwany listem gończym 40-latek.

Mężczyzna miał wrócić do miejsca zamieszkania po bardzo długiej nieobecności. Dom w tym czasie był opuszczony i nikt w nim nie mieszkał. Kilka dni temu po południu, kiedy funkcjonariusze podjechali pod dom w jednym z pokoi zapalone było światło. Jednak kiedy funkcjonariusze zbliżyli się do drzwi, nagle światło zgasło. Mężczyzna nie reagował na pukanie do drzwi i polecenia ich otwarcia, tylko wyglądał przez okno zza firanki. Wtedy policjanci mieli już pewność, że w środku znajduje się poszukiwany 40-latek. Na miejsce zostali wezwani strażacy z Rabki-Zdroju, którzy wyważyli drzwi. Po wejściu do środka w pokoju za kanapą funkcjonariusze znaleźli poszukiwanego mężczyznę. Poszukiwany 40-latek w związku z ciążącym na nim obowiązkiem alimentacyjnym w ostatnim czasie ukrywał się za granicą. Został zatrzymany, a najbliższe 8-miesięcy spędzi w areszcie.

Źródło: KPP Nowy Targ

Komentarze

Obserwator
15.03.2019 10:32
IP: 193.42.240.16

8 miesięcy, bo zalegał alimenty??? To ile to pseudo biznesmenów którzy kradną miliony chodzi z uśmiechem na wolności???

kanapa
14.03.2019 20:39
IP: 188.147.36.207

Faktycznie przestępca a pijaku jak jeździli tak jeżdżą...Wiertło do odznaczenia?

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 5: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »