• Wtorek, 26 marca 2019
  • Imieniny: Emanuela, Larysy, Teodora

Informacje

Szczypiorniści z Romera wicemistrzami województwa (zdjęcia)

Data: 14 marca 2019, Czwartek / Ilość wyświetleń: 685

W Łącku odbył się Finał Małopolskiej Licealiady Młodzieży w piłce ręcznej chłopców. Po triumfie w wojewódzkich półfinałach, reprezentacja I Liceum Romera zakwalifikowała się do finału. Do finału zakwalifikowali się także reprezentacje: I Liceum Ogólnokształcącego Sportowego z Krakowa, ZSZ z Biecza, ZSTE ze Skawiny, ZSECH z Trzebini i IV LO z Tarnowa.

Reprezentacja Romera w fazie grupowej pokonała ZSECH z Trzebini, zwyciężając 13 do 8 i i IV LO z Tarnowa w stosunku 14-6.

W następnej fazie szczypiorniści z Romera pokonali ZSZ z Biecza w stosunku 15-12 i awansowali do finału, w którym zmierzyli się z I Liceum Ogólnokształcącym Sportowym z Krakowa, ulegając, po zaciętej i wyrównanej walce drużynie liceum sportowego w stosunku 8-11.

Piłkarze ręczni z I Liceum Ogólnokształcącego im. E. Romera wystąpili w składzie: Wiktor Morawski, Jakub Luboński, Hubert Ziobro, Paweł Łukaszka, Jakub Czyszczoń, Wojciech Możdżeń, Grzegorz Gwiazdoń, Jakub Kusiak, Wojciech Galik, Wiktor Antosz i Marcin Stachura.

Drużyna z Romera przygotowana i prowadzona przez Wiesława Peruckiego zdobyła srebrny medal mistrzostw wojewódzkich, jest to największy sukces Liceum Romera w grach zespołowych w historii liceum.

Źródło: materiały prasowe

Galeria zdjęć

Komentarze

Marek Szarawarski
15.03.2019 08:50
IP: 176.100.192.52

Gratulacje!!!

Artur Żaba
14.03.2019 21:52
IP: 37.47.66.99

Gratulacje ????????????Duży szacun ???????????? brawa dla drużyny i trenera ????????

Dodaj kometarz

Podaj sumę cyfr 4 i 4: *
* - pole obowiązkowe

Regulamin

Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników – nie są stanowiskiem Redakcji. Redakcja zastrzega sobie prawo do niepublikowania komentarzy, które łamią niniejszy Regulamin, który stanowi, że: nie będziemy dopuszczać do obrażania ludzi, obrzucania się błotem, wyśmiewanie się z kogoś, z czyichś ułomności lub wad. Usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy, chamskie wypowiedzi, nawołujące do popełnienia przestępstwa lub wykroczenia, rasistowskie, zawierające pomówienia i oszczerstwa. Mniej zaostrzone kryteria będą się tyczyć osób publicznych - ci nawet z ostrą krytyką muszą się liczyć, bo jest wpisania ich działalność. Nie będą też publikowanie komentarze w sposób rażący odbiegające od tematu, ujawniające dane osobowe, zawierające nieuzasadnione linki do innych stron www, adresy e-mail, dane teleadresowe, reklamy, komunikaty itp.

zobacz więcej »