• Środa, 26 czerwca 2019
  • Imieniny: Jana, Pawła, Miromira

Informacje

Tłumy na spotkaniu wyborczym Beaty Szydło w Rabce-Zdroju (zdjęcia)

Data: 13 kwietnia 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 4640

W ramach trwającej kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego, dp Rabki-Zdroju przyjechała wicepremier Beata Szydło, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości z okręgu małopolsko-świętokrzyskiego. Została owacyjnie przyjęta przez tłumy, które przyszły na spotkanie z nią do Teatru Lalek "Rabcio" w Rabce-Zdroju.

Beata Szydło dotarła na spotkanie wyborcze w Rabce-Zdroju spóźniona, ale mimo to powitały ją gorące brawa. Sala "Rabcia" wypełniła się do ostatniego miejsca. Ludzie stali w przejściach, a część została w holu i tam słuchała przemówienia byłej wicepremier.

Po przyjeździe Beata Szydło serdecznie przywitała się z szefową rabczańskich struktur PiS Kazimierą Warciak, której towarzyszył Bartosz Leksander. W środku czekali na nią m.in. posłanka Anna Paluch, senator Jan Hamerski, burmistrz Leszek Świder, były senator Bogdan Pęk, radni wojewódzcy, powiatowi i gminy.

Na scenie powitała ją muzyka góralska w wykonaniu zespołu Mała Armia Janosika pod przewodnictwem Damiana Pałasza, a spotkanie z wicepremier prowadził konferansjer Jacek Krakowiak.

Beata Szydło podczas swojego wystąpienia mówiła o dokonaniach PiS w czasie 3,5-letnich rządów, o znaczeniu majowych wyborów do Parlamentu Europejskiego i jesiennych do parlamentu, przedstawiła też główne założenia polityki Prawa i Sprawiedliwości i swojego programu wyborczego.

Wieczorem miała też wziąć udział w mszy świętej w intencji Ofiar Katynia w kościele św. Marii Magdaleny w Rabce-Zdroju, ale niespodziewanie wyjechała.

(mr)

Galeria zdjęć

Dziękujemy za dotychczasowe komentarze.
Zapraszamy do komentowania artykułów na naszym Facebooku

Komentarze

N
13.04.2019 21:20
IP: 5.172.234.161

Średnia wieku 80 lat :)