• Wtorek, 22 października 2019
  • Imieniny: Halki, Kordiana, Kordelii

Informacje

Pożegnanie Marii Daszkiewicz (zdjęcia)

Data: 19 czerwca 2019, Środa / Ilość wyświetleń: 2850

Po 35 latach pracy na stanowisku sekretarza miasta Maria Daszkiewicz, ikona Urzędu Miejskiego w Rabce-Zdroju, odeszła na emeryturę.

Pożegnanie zasłużonej urzędniczki, która współpracowała ze wszystkimi dotychczasowymi burmistrzami miasta i u każdego z nich znalazła uznanie dla swojego profesjonalizmu, zaangażowania i sumiennej pracy.

Uroczystość pożegnalna odbyła się w pensjonacie Ela. Wzięli w niej udział urzędnicy, wieloletni współpracownicy Marii Daszkiewicz oraz m.in. byli burmistrzowie - Józef Skawiańczyk, Jan Wieczorkowski, Leszek Świder, Józef Luba, Ewa Przybyło, Robert Wójciak, Eligiusz Myśliwy - którzy zapozowali do wspólnego, historycznego zdjęcia.

- Szanowni Państwo, przez wiele lat wraz z Wami starałam się profesjonalnie i kompetentnie wypełniać powierzone zadania. Bywały różne chwile, jedne były radosne, inne mniej przyjemne. Wieloletnia praca w samorządzie była dla mnie lekcją życia. Zdobyte tutaj doświadczenie jest bezcenne. Dziś, w dniu, w którym kończę pracę, pragnę wszystkim złożyć gorące podziękowania. Dziękuję za współpracę wszystkim radnym miejskim i powiatowym pracownikom urzędu, współpracownikom jednostek i zakładów budżetowych, spółek i jednostek kultury, z którymi miałam przyjemność pracować przez 40 lat. Wasze wsparcie i pomoc było nieocenione w trakcie wykonywania moich obowiązków. Bez Was byłoby to niemożliwe, a na pewno bardzo utrudnione. Jednocześnie dziękuję wszystkim moim bezpośrednim przełożonym – kolejnym burmistrzom za zaufanie, jakim mnie obdarzali. Wykonywana praca była dzięki wam wszystkim o wiele przyjemniejsza, niż mogłoby się to wydawać. Mam nadzieję, że nasze relacje nadal pozostaną serdeczne i przyjazne. Za to wszystko jeszcze raz serdecznie dziękuję – żegnała się Maria Daszkiewicz.

Na razie nie wiadomo, kto zastąpi ją na stanowisku sekretarza miasta.

(mr)

Galeria zdjęć