• Sobota, 29 lutego 2020
  • Imieniny:

Informacje

Smutna wiadomość... Konrad Nawara nie żyje

Data: 17 sierpnia 2019, Sobota / Ilość wyświetleń: 27942

Niestety, przychodzi nam przekazać przykrą informację o śmierci 23-letniego Konrada Nawary z Olszówki, który mimo heroicznej walki z nowotworem i mimo pomocy ze strony wielu ludzi, przegrał ostateczną walkę o swoje życie.

W pomoc dla tego młodego i sympatycznego człowieka zaangażowało się wielu ludzi. W 2018 roku odbyła się wilka akcja pomocy, podczas której zebrano dla Konrada 1,5 miliona złotych. Dzięki tym pieniądzom mógł wyjechać na terapię do Izraela. Wiosną tego roku wrócił do Polski. W maju, w swoim ostatnim wpisie, był jeszcze pełen nadziei. Pisał: "Dziękuję wszystkim za ciepłe słowa, wiarę we mnie i to, że każdą chorobę można pokonać, a przynajmniej walczyć z nią na całego! Przede mną kolejny etap leczenia - przeszczep szpiku - pod okiem najwspanialszych osób z Centrum Onkologii w Gliwicach".

Dziś rano Iwona Nawara na profilu "Licytacje - Konrad Nawara" przekazała smutną wiadomość: "Wczoraj odszedł od nas śp. Konrad Nawara. Wszyscy jesteśmy pogrążeni w wielkim żalu i ciężko pogodzić się nam z wolą Ojca. Wierzymy jednak w to, że tam w niebie skąd teraz na nas spogląda jest szczęśliwy i spełniony bo jego misja na ziemi już się wykonała. Prosimy o modlitwę za jego Duszę".

(mr) Fot. Konrad Nawara Facebook