• Poniedziałek, 24 lutego 2020
  • Imieniny: Macieja, Bogusza, Jaśminy

Informacje

Konkurs na list do św. Mikołaja

Data: 6 listopada 2019, Środa / Ilość wyświetleń: 826

Burmistrz Rabki-Zdroju Leszek Świder i Miejska Biblioteka Publiczna ogłaszają XV edycję konkursu „List do Św. Mikołaja”.

Konkurs ma charakter otwarty i odbywa się w pięciu kategoriach wiekowych: dzieci do lat 8, dzieci od 9 – 12 lat, młodzież od 13 – 15 lat, młodzież od 16 – 18 lat oraz dorośli. Prace należy opatrzyć godłem (pseudonimem), to samo godło należy napisać na dołączonej kopercie zawierającej kartkę z imieniem i nazwiskiem autora, dokładnym adresem, numerem telefonu oraz wiekiem.

Prace konkursowe należy nadsyłać do 26.11.2019 r. na adres Miejska Biblioteka Publiczna 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Orkana 27 lub e-mail rabkabiblioteka@wp.pl

O przyznaniu nagród zdecyduje jury powołane przez organizatora. Uroczyste rozstrzygnięciu konkursu, który odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej poinformujemy w późniejszym terminie. W konkursie zostaną przyznane nagrody, laureaci zostaną poinformowani o wynikach konkursu telefonicznie. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. (018) 2677449.

REGULAMIN

1. Burmistrz Rabki-Zdroju i Miejska Biblioteka Publiczna ogłasza XV edycję konkursu „List do Św. Mikołaja”

2. Konkurs ma charakter otwarty adresowany do wszystkich (dzieci, dorośli).

3. Prace należy opatrzyć godłem (pseudonimem), to samo godło należy napisać na dołączonej kopercie zawierającej kartkę z imieniem i nazwiskiem autora, dokładnym adresem, numerem telefonu oraz wiekiem.

4. Prace konkursowe należy nadsyłać do 26.11.2019 r. na adres Miejska Biblioteka Publiczna 34-700 Rabka-Zdrój, ul. Orkana 27 lub e-mail rabkabiblioteka@wp.pl

5. O przyznaniu nagród zdecyduje jury powołane przez organizatora.

6. O uroczystym rozstrzygnięciu konkursu, który odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej poinformujemy w późniejszym terminie.

7. W konkursie zostaną przyznane nagrody, laureaci zostaną poinformowani o wynikach konkursu telefonicznie.

8. Organizator konkursu zastrzega sobie prawo nieodpłatnych publikacji w prasie i innych wydawnictwach.

9. Szczegółowe informacje udzielane są pod nr tel. (018) 2677449

Materiały prasowe