• Czwartek, 18 lipca 2019
  • Imieniny: Erwina, Kamila, Wespazjana

Informacje

Lekkoatletyka dziewcząt i chłopców

Data: 11 czerwca 2012, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 4925

W Kasinie Wielkiej, przy Zespole Placówek Oświatowych - Budynek A, odbyły się Mistrzostwa Gminy Mszana Dolna w lekkoatletyce dziewcząt i chłopców.

Udział wzięła młodzież z Kasinki Małej 2, Kasinki Małej 3 (opiekun Janusz Klimas), Mszany Górnej 1 i Glisnego (Katarzyna Gucia), Lubomierza 2, Mszany Górnej 2 ( Mateusz Sławecki), Lubomierza 1 (Józefa Nachman), Kasiny Wielkiej ( Piotr Patalita) i Olszówki ( Piotr Kowalik). Po wspaniałej walce wyłoniono najlepszych, którym medale i puchary, ufundowane przez Urząd Gminy Mszana Dolna wręczała dyrektor szkoły w Kasinie Wielkiej Grażyna Gil.

Wyniki:

Dziewczęta:

800 m. kl.IV
1. Magdalena Kościelniak- Olszówka
2. Karolina Kaleta-Kasina Wielka
3. Bernadeta Szczypka-Kasinka Mała 2

800 m. kl.V
1. Monika Potaczek-Olszówka
2. Justyna Madej-Lubomierz 2
3. Julia Mucha-Kasinka Mała 2

800 m. kl.VI
1. Weronika Kaleta-Kasina Wielka
2. Emilia Gacek-Olszówka
3. Anna Nawara-Kasinka Mała 2

Skok w dal
1. Monika Drąg-Kasina Wielka
2. Izabela Kościelniak-Olszówka
3. Izabela Talarek-Mszana Górna 2

60 m.
1. Weronika Pazdur-Kasina Wielka
2. Natalia Fudala-Olszówka
3. Anna Bieniek-Mszana Górna 1

300 m.
1. Aleksandra Wronka-Olszówka
2. Justyna Popławska-Kasina Wielka
3. Joanna Mucha-Kasinka Mała 2

Rzut piłeczką palantową
1. Patrycja Świątek-Kasinka Mała 2
2. Agnieszka Pietrzak-Olszówka
3. Anna Surówka-Mszana Górna 2

Rzut piłką lekarską
1. Katarzyna Mysza-Mszana Górna 2
2. Izabela Fornal-Kasinka Mała 2
3. Maria Kowalczyk-Lubomierz 1

Sztafeta 4x300 m.
1. Olszówka
2. Kasina Wielka
3. Lubomierz 2

Drużynowo:
1. Olszówka
2. Kasina Wielka
3. Kasinka Mała 2

Chłopcy:

1000 m. kl.IV
1. Robert Szczęsnowski-Mszana Górna 1
2. Grzegorz Krzysztofiak-Kasinka Mała 3
3. Seweryn Kubowicz-Kasina Wielka

1000 m. kl.V
1. Karol Drąg-Kasina Wielka
2. Piotr Karpierz-Glisne
3. Łukasz Głuch-Mszana Górna 1

1000 m. kl.VI
1. Arkadiusz Drąg-Kasina Wielka
2. Tomasz Słoński-Mszana Górna 1
3. Jan Filipiak-Mszana Górna 1

Skok w dal
1. Artur Solarz-Kasina Wielka
2. Krzysztof Rzepka-Olszówka
3. Damian Kozak-Kasinka Mała 2

60 m.
1. Dariusz Lis-Kasinka Mała 2
2. Sylwester Kubowicz-Kasina Wielka
3. Krzysztof Niżnik-Olszówka

300 m.
1. Kewin Rzepka-Olszówka
2. Paweł Piekarczyk-Lubomierz 1
3. Jakub Liszka-Kasinka Mała 2

Rzut piłeczką palantową
1. Dawid Aksamit-Mszana Górna 1
2. Jakub Puto-Kasina Wielka
3. Paweł Młynarczyk-Lubomierz 2

Rzut piłką lekarską
1. Damian Drąg-Kasina Wielka
2. Damian Kucharczyk-Glisne
3. Karol Kozyra-Lubomierz 1

Sztafeta 4x300 m.
1. Kasina Wielka
2. Olszówka
3. Kasinka Mała 2

Drużynowo:

1. Kasina Wielka
2. Mszana Górna 1
3. Olszówka

Opr. Piotr Kowalik

Galeria zdjęć