• Piątek, 14 sierpnia 2020
  • Imieniny: Euzebiusza, Maksymiliana, Alfreda

Informacje

Ważny komunikat Autoryzowanego Punktu Sprzedaży Cyfrowego Polsatu w Mszanie Dolnej

Data: 22 marca 2020, Niedziela / Ilość wyświetleń: 2013

Szanowni Klienci, Mając na uwadze stan Epidemiologiczny jaki mamy w Naszym kraju proszę bardzo uważnie przeczytać poniższe informacje. Dbając o dobro klientów postanawiamy, aby nasz salon nadal był czynny w standardowych godzinach pracy ale z pewnymi obostrzeniami.

Najbliższy tydzień czyli 23 do 28 marca będziemy nadal stosować zasadę „wchodzimy pojedynczo”. Bardzo prosimy aby przychodziły głównie osoby zainteresowane, bez dodatkowych osób, tak aby naprawdę dbać o zdrowie Swoje oraz naszych Handlowców. Bardzo prosimy o przestrzeganie tej zasady i nie wchodzenia do Naszego Salonu bez zaproszenia.


Jeżeli ktoś z Państwa jest przeziębiony lub nie czuje się na siłach aby odwiedzić nasz salon zawsze można udzielić pełnomocnictwa jednorazowego na piśmie osobie, która będzie w stanie załatwić formalności za mocodawcę. Pisma i druki posiadamy i możemy wysłać drogą elektroniczną do każdego zainteresowanego. Prosimy tylko o kontakt, a wszystko wytłumaczymy.


Od dnia 30 marca aż do Świąt Wielkanocnych będziemy dalej otwarci dla Państwa, aby nikogo nie pozostawić bez Obsługi, niemniej jednak będziemy przyjmować każdego co 30 minut czyli na 8 h pracy Salonu przyjmować będziemy maksymalnie 16 osób, tak aby uniknąć bezpośredniego kontaktu klientów ze sobą oraz tak, aby każdy miał komfort iż na Salonie jest tylko on oraz nasz Handlowiec.


W związku z powyższym bardzo prosimy, aby każdy z Państwa, kto chce odwiedzić nasz salon umówił najpierw wizytę telefonicznie i ustalił maksymalnie wszelkie szczegóły wizyty, tak aby wizyta nie trwała więcej niż 15 minut. To nam pozwoli przygotować stanowisko pracy dla kolejnych osób.


W taki sposób chcemy usprawnić nasze działanie tak by móc z Państwem nadal pracować a przy tym zachować wszelkie możliwe standardy bezpieczeństwa.


Bardzo prosimy o korzystanie z Obsługi naszych handlowców zdalnie przez poniższe numery telefonów oraz innych elektronicznych form kontaktów.

Telefon na Salon: 699 420 511

Kierownik Salonu:

Tomasz Spytkowski: 790 766 004 komunikator gg : 70048778

Doradcy Klienta:

Iwona Woźniak: 790 334 005 komunikator gg: 65371142


Materiał promocyjny.