• Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Wiadomości
Data: 5 października 2020, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2016

Mateusz Szczęsnowski ze złotym medalem i tytułem najlepszego zawodnika

W Jarocinie zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Seniorów w Taekwondo Olimpijskim. Klub Taekwondo z Mszany Dolnej reprezentowali: Mateusz Szczesnowski, Maksymilian Śmieszek, Małgorzata Gal i Karolina Szczesnowska. Złoty medal oraz tytuł najlepszego zawodnika turnieju zdobył Mateusz Szczęsnowski.

Srebrny medal wywalczył Maksymilian Śmieszek, brązowy medal zdobyła Małgorzata Gal. Piąte miejsce wywalczyła najmłodsza seniorka z klubu Karolina Szczesnowska. - Wszystkim reprezentantom klubu serdecznie gratulujemy. Ponadto trzymamy kciuki za naszego zawodnika Mateusza Sczesnowskiego, który jest w gronie reprezentantów, którzy będą walczyć o miejsce w składzie na kwalifikacje olimpijskie Tokio 2020, jakie będą rozgrywane 30 stycznia w Sofii. - podkreśla trener Zbigniew Karpierz.