• Imieniny: Adolfa, Tymona, Pafnucego
Wiadomości
Data: 26 listopada 2012, Poniedziałek / Ilość wyświetleń: 2347

Siatkarze Mszanki przegrali kolejny mecz

Kibice siatkarscy w Mszanie Dolnej powoli przyzwyczajają się, że ich drużyna przegrywa mecz za meczem. Tym razem pogromcą Mszanki był zespół UKS Brzeszcze, który u siebie pokonał MGKS 3-1.

Wydawało się, że w meczu ostatniej z przedostatnią drużyną w III lidze siatkarze miejsko-gminnego klubu powalczą i pokażą charakter. Niestety gospodarze okazali się mniej gościnni i wygrali cały mecz 3:1 w setach 25:15, 22:25, 25:18, 25:14.

Na pocieszenie dla kibiców pozostaje fakt, że siatkarze z Mszany Dolnej zdobyli seta w tym meczu. Jednak zapewne marne to pocieszenie, skoro Mszanka bez punktu pozostaje jedynym zespołem bez zwycięstwa.

W następnym meczu Mszanka zagra u siebie z 6 zespołem III ligi Politechniką Krakowską, więc łatwo w tym meczu na pewno nie będzie. To spotkanie będzie rozegrane 1 grudnia w hali przy ulicy M. Konopnickiej.

Źródło: TV28.pl